Domů > Novinky

SeneCura SeniorCentrum Olomouc

Novinky

Návštěva kavárny s klienty SeniorCentra Olomouc

30. 6. 2022 | Olomouc

Na přání některých klientů našeho SeniorCentra Olomouc jsme vyrazili do místní kavárny, kde si každý vybral, na co měl zrovna chuť. Osvěžili jsme se tak například horkými malinami nebo frappé kávou.

Vystoupení umělců z opavského divadla v SeniorCentru Olomouc

25. 6. 2022 | Olomouc

V minulém týdnu naše SeniorCentrum Olomouc navštívili umělci z opavského divadla. Společně s nimi jsme si zazpívali známé písničky, jako byla například "Ta naše písnička česká" či "Život je jen náhoda".

Pečení v SeniorCentru Olomouc

22. 6. 2022 | Olomouc

Do našeho pravidelného programu jsme zařadili Prima vařečku, která se stala oblíbenou aktivitou u klientů. V červnovém pečení jsme přichystali šneky na slano i na sladko a jablečný štrúdl.

Pivní odpoledne v SeniorCentru Olomouc

20. 6. 2022 | Olomouc

V červnu jsme pro naše klienty SeniorCentra Olomouc připravili netradiční Pivní odpoledne. Ochutnali jsme různé druhy piva a k tomu i několik druhů klobásek a sýrů.

Opékání špekáčků v SeniorCentru Olomouc

17. 6. 2022 | Olomouc

Přicházející léto jsme v SeniorCentru Olomouc přivítali letošním prvním opékáním špekáčků. Připomněli jsme si tak letní prázdninovou atmosféru s praskajícím ohněm.

Chorvatský týden v SeniorCentru Olomouc

4. 6. 2022 | Olomouc

V květnu jsme s našimi klienty SeniorCentra Olomouc „navštívili“ v rámci cestománie Chorvatsko. Typická chorvatská jídla, jako je například plejskavica, žgvacet, zagorske štrukli, jsme měli možnost ochutnat v rámci gurmánských dnů naší kuchyně.

Den matek v SeniorCentru Olomouc

18. 5. 2022 | Olomouc

Na Den matek si naše klientky SeniorCentra Olomouc dopřály v rámci Dámského klubu parafínový zábal na ruce a manikúru. Odpoledne si potom dámy, ale i pánové pochutnali na oblíbené kávě se šlehačkou a zákuskem.

Mezinárodní den sester a ošetřovatelů 12. 5. 2022

12. 5. 2022 | Centrála

Dnes slavíme Mezinárodní den sester a ošetřovatelů. Děkujeme našim zaměstnancům z celého srdce za to, jak poctivě a neúnavně vykonávají svou práci.

Návštěva Moravského divadla s klientkami SeniorCentra Olomouc

10. 5. 2022 | Olomouc

V rámci plnění ročních přání jsme s některými našimi klientkami navštívili Moravské divadlo v Olomouci. Jednalo se o představení „Dokud nás lež nerozdělí. Maminka má vždycky pravdu. Nebo snad ne?“

Slet čarodějnic v SeniorCentru Olomouc

4. 5. 2022 | Olomouc

V pátek do našeho SeniorCentra v Olomouci přiletěly na koštěti po dvouleté pauze, za doprovodu písně Saxana, čarodějnice Petromila a Janomila.

Příprava a oslava velikonočních svátků v SeniorCentru Olomouc

22. 4. 2022 | Olomouc

I letos se naši klienti SeniorCentra Olomouc pečlivě připravili na velikonoční svátky. Dámy, ale i někteří pánové se pustili do pečení a následného zdobení perníčků.

Návštěva dětí z MŠ v SeniorCentru Olomouc

15. 4. 2022 | Olomouc

V předvelikonočním čase naše SeniorCentrum Olomouc navštívily děti z MŠ Ovečka a MŠ Střední Novosadská. Klienti si společně s dětmi zazpívali lidové písničky a nazdobili velikonoční vajíčka.

Veselé Velikonoce

14. 4. 2022 | Centrála

SeneCura přeje Vám i Vašim blízkým krásné Velikonoce a klidné sváteční dny.

SeneCura vstupuje do nového segmentu: Dnes otevřela svoje první rehabilitační centrum

11. 4. 2022 | Centrála

Skupina SeneCura, přední nestátní provozovatel pobytových sociálních sužeb v České republice, otevřela v Plzni své první rehabilitační zařízení. Nová rehabilitace nabídne jak lékařské vyšetření, tak léčebné rehabilitace. Kromě zvýšení kvality stávajících služeb plánuje i rozšíření o další moderní metody. Zahájení provozu se uskutečnilo ve zcela nových prostorách v Papírnické ulici, kam zavítali i první klienti.

Jóga s profesionální lektorkou v SeniorCentru Olomouc

4. 4. 2022 | Olomouc

Po dlouhé době se klienti SeniorCentra v Olomouci opět dočkali jógy pod vedením profesionální lektorky paní Jitky Žižlavské z nadace Plné vědomí, která nám pravidelně zajišťuje cvičení s našimi klienty.

1 2 17 18